Naprawa zamków Bielsko Biała

Naprawa zamków Bielsko BiałaREPERUJEMY ZAMKI

Pogotowie zamkowe w Bielsko-Białej tworzą doskonale wyszkoleni ślusarze, którzy posiadają ponad 25-letnie doświadczenie w praktykowaniu zawodu. Zajmujemy się awaryjnymi otwarciami zamków, mieszkań i drzwi każdego rodzaju. Pomagamy w usuwaniu awarii zatrząśniętych samochodów. Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki. Dodatkowo zajmujemy się reparacją zamków. Naprawa zamków w Bielsko-Białej to czynność, jaką wykonujemy w zasadzie codziennie. Naprawianie zamków w Bielsko-Białej to nasza specjalność!
Zawsze przyjeżdżamy na miejsce zgłoszenia awarii i dokładnie, rzetelnie sprawdzamy w jakiej kondycji jest zamek. Nierzadko okazuje się, że konieczna jest jego naprawa. Wówczas dokonujemy reparacji zamka, a następnie instruujemy Klientów jak często zamek powinien być konserwowany i sprawdzany, aby mógł sprawnie działać przez długi czas.

 
SERWISUJEMY ZAMKI

Prowadzimy serwis zamków w Bielsko-Białej. Dlatego polecamy swoje usługi serwisowe. Odkąd otworzyliśmy oddział naszej firmy w tym mieście, nie mają Państwo problemu z profesjonalnym serwisem zamków. Jest on konieczny dla prawidłowego działania zamka. Serwis Gerda oraz serwis Dierre, znanych w świecie producentów, to nasza praca codzienna. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług serwisowych pogotowia zamkowego w Bielsko-Białej.
 

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie


PROFESJONALNI ŚLUSARZE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Ślusarze z pogotowia zamkowego w Bielsko-Białej to fachowcy, którzy posiadają rozległą wiedzę w dziedzinie usług ślusarskich. Do wykonywanego zawodu podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Szkolimy się, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi. Wiemy, że wiedza to podstawa naszego sprawnego działania. Podejmujemy się najtrudniejszych zadań – wykonujemy awaryjne otwieranie drzwi każdego typu, awaryjne otwieranie samochodów oraz reparację zamków. Montujemy, wstawiamy i wymieniamy zamki na nowe. Ponadto prowadzimy profesjonalny serwis zamków renomowanych marek.


DYŻURUJEMY CAŁODOBOWO

Pogotowie zamkowe w Bielsko-Białej działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jeśli awaria zamka zdarzy się Wam w środku nocy – zadzwońcie do nas. Przyjedziemy, by pomóc w jej usunięciu. Nasz telefon 795-127-580 czynny jest przez całą dobę! Warto skorzystać z naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia.


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Bielsko Białej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami