Montaż i wymiana zamków Bielsko Biała

Montaż i wymiana zamków Bielsko BiałaPROBLEM Z ZAMKIEM? WEZWIJ POGOTOWIE ŚLUSARSKIE

Pogotowie zamkowe, zatrudniające tylko najlepszych, doświadczonych i dobrze wyszkolonych ślusarzy, otworzyło swoją siedzibę w Bielsko-Białej. Montaż i wymiana zamków to jedna z czynności, jaką wykonujemy dla Państwa w tym właśnie mieście. Zadzwońcie do nas, pod całodobowo czynny numer telefonu, a przyjedzie ślusarz, który rzetelnie zajmie się zleceniem. Posiadamy szeroki wachlarz usług ślusarskich, wśród których znajduje się wymiana zamków w Bielsko-Białej.
Również montaż zamków w Bielsko-Białej jest czynnością, jaką wykonujemy codziennie. Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze. Zawsze, jeśli tylko zauważą Państwo, że coś złego zaczyna dziać się z Waszym zamkiem, lub gdy przestaje działać tak sprawnie jak jeszcze przed kilkoma dniami, zachęcamy do wezwania profesjonalnego ślusarza, który dokładnie obejrzy zamek, a następnie doradzi co dalej robić.

 
MONTUJEMY I SERWISUJEMY ZAMKI

Montaż zamków w Bielsko-Białej to zadanie, które wykonujemy z najwyższą precyzją i zaangażowaniem. Wykonując usługę, dbamy o mienie Klientów tak, by nie podrażać kosztów zlecenia. Zakładanie zamków w Bielsko-Białej to nasza specjalność. Dobry zamek ochroni Państwa mienie i życie, warto więc inwestować w sprawdzone rozwiązania. Montowanie zamków wykonujemy szybko, sprawnie i z największą precyzją. Polecamy swoje usługi także w zakresie serwisowania zamków. W bieżącej sprzedaży posiadamy zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura. To sprawdzone urządzenia renomowanych, znanych w świecie firm dbających o bezpieczeństwo Użytkowników.
 

W skład naszych usług wchodzi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Otwieranie zamków drzwi
- Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie


JESTEŚMY ZESPOŁEM PROFESJONALISTÓW

Nasi ślusarze to najlepsi fachowcy na rynku. Doświadczenie zdobyli w ponad 20-letniej  praktyce w zawodzie. Wciąż szkolimy swoją kadrę, by ślusarze znali wszystkie nowinki techniczne i mogli pomóc Klientom w usunięciu każdej awarii zamka. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich.


PRACUJEMY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

Pogotowie ślusarskie w Bielsko-Białej działa całodobowo, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Pomagamy Klientom w awaryjnych sytuacjach także w środku nocy. Nasz telefon 795-127-580 czynny jest przez całą dobę, dlatego śmiało dzwońcie w kłopotliwych sytuacjach z zamkiem także w środku nocy. Przyjedziemy na miejsce zgłoszenia, by pomóc.


Usługi wykonuje również w innych miastach na Śląsku:


Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Będzin
Ruda Śląska

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Bielsko Białej. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami